Perfumy Sacrum

Perfumy Sacrum

Sacrum to autentyczne przeżywanie własnej osobowości w sferze duchowej i zmysłowej.
 

Sacrum to symbol rozkoszowania się, nastrojowej rozmowy na tematy nieprzypadkowe i niebłahe. To wonne dopełnienie dnia, w którym chcemy poczuć się uduchowieni oraz wręcz zmysłowi i pociągajacy. Tak, Sacrum pasuje do ważnych dla nas spotkań tête-à-tête i ściszonego głosu wypowiadającego słowa ważne.
 

Zapach Sacrum - jak kościelny dzwon - uderza kadzidłem. Od pierwszych chwil wieje pustym, starym kościołem i atmosferą absolutnej ciszy. Po chwili unosi nas uduchowienie jakie przeżywa się po spotkaniu z filozofem, którego biblioteka skrywa manuskrypty majace 5000 lat. Po tym zapach ociepla się jeszcze bardziej, odsłaniając słodycz wanilii, miękkość żywic i egzotykę drzewa sandałowego.
 

Sacrum jest niszowe, ale nie zmanierowane. Mocne, ale nie krzykliwe. Bardzo indywidualne. Przenosi w rejony na co dzień niedostępne. Długo pozostaje i na skórze, i w pamięci. Jednak to co czyni Sacrum zjawiskiem w świecie perfumiarstwa to siła z jaką wzbudza zmysłowe podniecenie wśród owianych tym zapachem. Po prostu. Dla Pań i Panów.
 

Ps. Każda butelka jest unikatowa ponieważ korek jest zdobiony ręcznie czarnym onyksem pasiastym - nie ma 2 takich samych onyxów na świecie.
 

Grupa zapachowa: Orientalna - Ambrowa
Nuta głowy: Anyżek, Goździk, Cynamon
Nuta serca: Kadzidło, Paczula, Róża damasceńska
Nuta bazowa: Żywica, Wanilia, Drzewo sandałowe


Pojemność: 50ml 

Inne produkty w tej samej kategorii:

/